fbpx
+370 618 73043 

Užsakius už 50 eurų, siunta pristatoma nemokamai!

 KAIP PIRKTIMano Paskyra

Apie mus

Gyvename žaibiško tempo amžiuje: skubame, kad spėtume nuveikti šimtus darbų, viską trumpiname – žodžius, pavadinimus (net ir mes, taupydami Jūsų laiką, sutrumpinome sveikatos tinklalapį iki SVEIKLAPIO:), kelius, darbus, malonumus, laiką… Trumpiname laiką, skirtą SAU. Kartais atrodo, kad ne mes patys viską darome, o skriejame įsukti į visatos verpetą… Kol staiga paaiškėja, jog trumpindami prarandame tai, kas svarbiausia ir brangiausia – sveikatą.

Akimirkai stabtelkite. Susitelkite į save, savo poreikius… Jeigu Jūs esate čia – vadinasi, ne atsitiktinai, Jums tiesiog prireikė mūsų. Galbūt ir mūsų patikrintų sveikatos dėsnių? Pirmasis SVEIKLAPIO dėsnis – sveika mityba (ne veltui sakoma: ką valgai, tas ir esi), antrasis – judėjimas, trečiasis – pozityvios mintys.

Linkime išbandyti ir tapti savo SVEIKATOS kūrėjais, o ne ligos istorijos įkaitais!

 

Produktai

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti gamtos gėrybių iš skirtingų pasaulio vietų: tiek iš karštųjų pietų, tiek iš atšiauriojo Sibiro. Ispanų kompanijos „Derbós Laboratorio Natural“ (esame vieninteliai atstovai Baltijos šalyse) unikalius imuniteto stipriklius IMUNIT, gerąsias bakterijas NORMODIGEST. Moteris palepinsime ypač aktualia ir absoliučia naujiena Lietuvoje – kumelių pieno kapsulėmis DEFEN 2000. Tai ne tik pagalba mūsų imunitetui, bet ir puiki vidinė kosmetika.

 

Italų kompanijos „Amarelli“ aukso vertės produktas – saldymedžio šaknies koncentratas – žinomas ne tik savo teigiamu poveikiu mūsų sveikatai, bet ir puiki priemonė norintiesiems atprasti nuo saldumynų. Tai mes jau patyrėme!

 

Laukinės Sibiro gamtos ir mokslo inovacijų dėka „Siberian Health“ kompanijoje sukurti ŠVAROS ŠALTINIAI, visa linija limfosanų yra laiko patikrinti organizmo valymo produktai, kurių naudingas poveikis žmogaus organizmui įrodytas tyrimais.

 

Dauguma mūsų išbandytų ir Jums siūlomų produktų yra ekologiški sertifikuoti. Ekologiškas supermaistas: riešutai, džiovinti vaisiai, aliejai, kruopos neleis Jūsų ląstelėms badauti, nes aprūpins reikiamais mineralais ir vitaminais.

Mes siekiame, kad Jūs gautumėte tik pačios geriausios kokybės produktus, tad Jums lieka tik atrasti sau tinkamiausius ir mieliausius sveikatos ir puikios savijautos palydovus!

 

 

Komanda

Į komandą mus subūrė noras gyventi sveikesnį, pilnavertiškesnį gyvenimą, noras pasidalyti informacija ir gėrybėmis, kurias dovanoja gamta. SVEIKLAPĮ kuriame iš savo patirčių, žinių ir iš kiekvieno Jūsų istorijų, atsiliepimų. Rinkdamiesi produktus sau ir Jums visada remiamės naujausiais moksliniais tyrimais, gydytojų fitoterapeutų patarimais. Esame dėkingi Nusipelniusiam Lietuvos sveikatos darbuotojui, gydytojui fitoterapeutui Juozui Ruoliai – už geranorišką bendradarbiavimą, išmintį ir neįkainojamus profesionalius patarimus.

Gyvenimas mus moko pažinimo ir pasirinkimo – tai ir yra mūsų kelias.